Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

SCYZORYK NIERUCHOMOŚCI

Czarnowska Kielce

722 797...

722 797 977

biuro czynne: otwarte teraz do 21:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

O nas

Nasze biuro świadczy kompleksowe usługi w zakresie obrotu nieruchomościami na terenie Kielc stąd też nazwa Scyzoryk Nieruchomości. Działamy również na terenie całego województwa Świętokrzyskiego. Pomagamy naszym klientom w sprzedaży, zakupie i wynajmie mieszkań, domów, działek. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę prawną realizowanych transakcji. Agenci maja licencje zawodowe. Dzięki znajomości lokalnego rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych do finalizowania najbardziej korzystnych transakcji. Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi i bankami udzielającymi kredytów na nieruchomości.

Zapraszamy Serdecznie
ZESPOŁ SCYZORYK NIERUCHOMOŚCI

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

74

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia SCYZORYK NIERUCHOMOŚCI

Filtruj

149 000 zł1 373 m² 108,52 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1373 m , położona w prestiżowej i spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na wynajem Apartament o wysokim standardzie przy ul. IX Wieków Kielc , w samym centrum Kielc. Apartament jest...

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze w 10-piętrowym bloku przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł37,10 m² 7 789,76 zł/m²

Zuza Szwajcowska

Zuza Szwajcowska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

279 000 zł37,10 m² 7 520,22 zł/m²

Zuza Szwajcowska

Zuza Szwajcowska

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 37,10 m w świetnej lokalizacji blisko rynku - ul. Zagórska , Kielce. Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

295 000 zł27 m² 10 925,93 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie - kawalerka z wydzieloną sypialnią o powierzchni 26 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł66,70 m² 11 979,01 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Scyzoryk Nieruchomości prezentuję na sprzedaż: 3-pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 66,7m2 zlokalizowane w samym centrum...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na wynajem: mieszkanie jest zadbane i komfortowe, 2 - pokojowe mieszkanie w centrum miasta, przy ulicy Langiewicza....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Micigózd,świętokrzyskie

699 000 zł119 m² 5 873,95 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: nowoczesny dom w stanie deweloperskim - idealne miejsce na Twój nowy początek! Oferujemy bezpośrednio...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Kielce,świętokrzyskie

619 900 zł79,40 m² 7 807,30 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Kielc - ul. Sienkiewicza Lokalizacja : Kielce, ul. Sienkiewicza...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż 1- pokojowe mieszkanie na ul. Częstochowskie j osiedle Herby. Mieszkanie znajduje się na...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bieliny,świętokrzyskie

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż solidny, murowany dom z lat 90., położony w malowniczej miejscowości Bieliny (woj....

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

839 000 zł66,80 m² 12 559,88 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania - idealna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy komfortowe,...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

280 000 zł35,50 m² 7 887,32 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: ustawne 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku z windą przy ulicy Kaczmarka w Kielcach....

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

309 900 zł41,60 m² 7 449,52 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Scyzoryk nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Kielc! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na wynajem mieszkanie 1 - pokojowe o powierzchni 33 m2 z balkonem , znajdujące się na 1 piętrze w 10...

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł29 m² 13 758,62 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje | 28,22 m | 2 piętro | taras | winda | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż widne i ciche, 2-pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

559 000 zł72,50 m² 7 710,34 zł/m²

Zuza Szwajcowska

Zuza Szwajcowska

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 72 m w samym Rynku - ul. Mała, kielce Na sprzedaż przestronne...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł37,10 m² 9 299,19 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Mazurskiej To idealne miejsce...

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł27,70 m² 9 963,90 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż:

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - 46 m , ul. Wiosenna osiedle Sady Oferuję do wynajęcia przestronne...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

397 000 zł33,50 m² 11 850,75 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! 0% prowizji od kupującego ! scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 na 1 piętrze w 3...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Kielce,świętokrzyskie

690 490 zł47,62 m² 14 500 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje 47,62 m | 1 piętro | balkon ok. 10 m | apartamentowiec 2023 | wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne,...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,9m2 w doskonałej lokalizacji! Piękny widok na panoramę...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow 64 m2 do odświeżenia w doskonałej lokalizacji - blisko centrum, na...

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje 54 m | 1 piętro | loggia | os. NA stoku | idealne do zamieszkania lub pod wynajem Na sprzedaż jasne...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

474 999 zł63 m² 7 539,67 zł/m²

Anna Strójwąs

Anna Strójwąs

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony na 2 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł3 000 m² 113 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000 m , położona w cichej i spokojnej...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

324 000 zł45,30 m² 7 152,32 zł/m²

Paula Opałko

Paula Opałko

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: ustawne mieszkanie o pow. 45m , zlokalizowane na 4piętrze w bloku przy ul. Grunwaldzkiej...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł54,12 m² 7 668,14 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,12m2 zlokalizowane na osiedlu ksm przy ul. Dalekiej To idealne miejsce dla...

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł59,16 m² 8 603,79 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Mieszkanie do wejścia - balkon, piwnica, spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 320 m² 147,73 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową ofertę - kompleks 5 działek o łącznej powierzchni ok. 2 ha , położonych przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje : Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,9m2 w doskonałej lokalizacji! Znajduje się w Kielcach...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł46,54 m² 8 358,40 zł/m²

Zuza Szwajcowska

Zuza Szwajcowska

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: idealne 2 pokoje na 2. piętrze - ul. Pocieszka, osiedle Sady! Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą lokalizację...

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł1 517 m² 229,40 zł/m²

Mateusz Rdzanek

Mateusz Rdzanek

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: przedstawiam Państwu piękną, widokową działkę o pow. 1517 m położoną w Masłowie na ul....